• ul. Piłsudskiego 62, 64-600 Oborniki
  • 698-381-152
  • kancelaria@swiecichowska.pl

O mnie

Home O mnie

Anna Święcichowska-Tchórz

Jestem absolwentką Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbyłam w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Po zdaniu egzaminu radcowskiego zostałam wpisana na listę radców prawnych pod numerem PZ-4613.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam przez wiele lat w poznańskich kancelariach radcowskich, gdzie zajmowałam się kompleksową obsługą zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Obecnie współpracuję z kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi na terenie całego kraju, aby maksymalnie podwyższyć jakość świadczonych usług. Ponadto, aktualnie świadczę porady prawne w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Obornikach oraz Wągrowcu.

Kancelaria radcy prawnego, którą prowadzę, specjalizuje się przede wszystkim w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, alimentów, spraw związanych z władzą rodzicielską oraz regulacją kontaktów z małoletnimi. Zajmuję się również dochodzeniem zadośćuczynień oraz odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych na rzecz poszkodowanych.

Oferuję również profesjonalne porady prawne

Zaangażowanie i sumienność to cechy, które wyróżniają moją pracę. Każdy klient jest dla mnie szczególny i do każdego podchodzę indywidualnie. Zapewniam najkorzystniejsze rozwiązania prawne w powierzonych mi sprawach. Moją misją jest dostarczanie profesjonalnej pomocy prawnej wszystkim, którzy jej potrzebują.

Anna Święcichowska-Tchórz